Виконавчий комітет Саксаганської районної в місті ради Офіційний веб-сайт виконавчого комітету Саксаганської районної в місті ради

Виконавчий комітет Саксаганської районної у місті ради глибоко сумує та висловлює щирі співчуття рідним та близьким у зв’язку зі смертю Кривенка Івана Леонтійовича, учасника бойових дій у Другій світовій війні, серце якого зупинилося 5 червня 2021 року

Виконавчий комітет Саксаганської районної у місті ради глибоко сумує та висловлює щирі співчуття рідним та близьким у зв’язку зі смертю Кривенка Івана Леонтійовича, учасника бойових дій у Другій світовій війні, серце якого зупинилося 5 червня 2021 року.

Іван Леонтійович брав безпосередню активну участь у визволенні Дніпропетровської області, багатьох країн Європи, Прибалтики. Був відмічений у бойових операціях на Курській дузі, форсуванні Дніпра, а також у війні з Японією. Тривалий час перебував у складі Третього Білоруського фронту під командуванням Черняховського.

Іван Леонтійович двічі отримував поранення та продовжував виконувати військові обов’язки.

Після закінчення Другої світової війни, продовжував службу на протязі 30-ти років, демобілізувався у 1974 році у званні полковника.

Був нагороджений: орденом Великої Вітчизняної війни 1-го ступеня, «За бойові заслуги» та ювілейними медалями.

Згодом продовжив свою трудову діяльність інструктором міського комітету «Добровільне товариство сприяння армії, авіації і флоту».

Був членом громадської районної ветеранської організації. Неодноразово брав участь у заходах району, міста, зустрічах з молоддю. Є гідним прикладом для підростаючого покоління.

Іван  Леонтійович навіки залишиться живим у наших серцях і пам'яті, як мужній герой, взірець відданості й любові до Батьківщини. Його світлий образ назавжди залишиться  у добрих справах, які він залишив після себе в житті.