Виконавчий комітет Саксаганської районної в місті ради Офіційний веб-сайт виконавчого комітету Саксаганської районної в місті ради

Про роботу районної робочої групи з питань ліквідації осередків стихійної торгівлі в районі

На виконання Угоди про взаємодію з питань протидії незаконному продажу товарів у місті Кривому Розі та рішення виконкому міської ради від 14.08.2019 № 379 «Про заходи з протидії несанкціонованій торговельній діяльності на території м. Кривого Рогу» щотижнево проводиться рейдова робота по припиненню функціонування осередків стихійної торгівлі на території району.   

02.01.2020 спеціалістами відділу розвитку підприємництва виконкому районної у місті ради спільно з спеціалістами управління розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради та дільничним інспектором поліції Саксаганського відділення поліції Криворізького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Дніпропетровській області проведено спільний рейд щодо протидії функціонування стихійних та нелегальних місць торгівлі. Рейдовою роботою охоплено вул. Співдружності, просп. 200-річчя Кривого Рогу та торговельний кіоск за територією ринку «Ювілейний» в якому раніше здійснювалась реалізація алкогольних напоїв без відповідних дозвільних документів.

На момент проведення рейдової роботи факти функціонування осередків стихійної торгівлі не виявлено. Торговельний кіоск було відчинено, але діяльність в ньому не здійснювалась.

Рейдова робота у даному напрямку триває.