Виконавчий комітет Саксаганської районної в місті ради Офіційний веб-сайт виконавчого комітету Саксаганської районної в місті ради

Переможці традиційного ХХІ турніру з футзалу серед дитячих команд 2010 – 2011 р. н., присвяченого пам’яті Павла Тимофійовича Дудника

З метою підвищення популяризації дитячо-юнацького футболу та організації фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи в місті, комунальний позашкільний навчальний заклад «Дитячо-юнацька спортивна школа № 1» за підтримки департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Криворізької міської ради з 04 по 06 січня 2021 року на базі «ДЮСШ №4» м. Кривого Рогу з 10.00 до 13.00 години провели ХХІ відкритий дитячий турнір з футзалу серед дитячих команд 2010-2011 р. н., присвячений пам’яті Павла Тимофійовича Дудника, в якому змагалися команди хлопчиків із семи районів міста та команда ДЮСШ № 1 «Кривбасс – 84».

Згідно Регламенту турніру, змагання відбувалися в 2-х групах по 4 команди. Змагання проводилися відповідно до Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», постанов Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» (зі змінами).

Команда нашого району з жеребом потрапила до групи «А»: команди Саксаганського, Довгинцівського, Центрально-міського районів та команда ДЮСШ № 1 «Кривбасс – 84».

У перший день змагань наші хлопці зіграли 2 гри і вибороли 2 переконливі перемоги із рахунком 11:2 та 9:2! Другий день змагань був дуже складним, адже нашим хлопцям протистояла сильна команда ДЮСШ № 1 «Кривбасс – 84». У рівній грі обидві команди мали шанси забивати по 5 м’ячів щонайменше, але майстерність воротарів тримала інтригу до останніх хвилин матчу. Наприкінці матчу, після виконання штрафного удару, захисник Саксаганців потужним ударом вирішив долю матчу – 1:0 на користь команди Саксаганського району і право грати у фіналі за перше місце!

Фінальні ігри відбулися 06 січня, за перше місце у видовищному матчі грала команда господарів турніру – Покровського району і команда Саксаганського району. Хлопці Саксаганського району вже у першій половині першого тайму, скориставшись непорозумінням у штрафній суперника реалізували момент і заштовхали м’яч у ворота. Надалі матч був багатий на гольові моменти, але м’яч сітки воріт так і не дістався. Отже переможний фінальний рахунок 1:0 і чемпіони турніру – Саксаганський район.

Комітет з фізичної культури та спорту вітає наших футболістів із відмінним результатом! Висловлюємо подяку організаторам турніру за проведення спортивного свята на високому рівні, за емоції, що отримали учасники змагань; тренеру команди ПЗ «ДЮСШ з футболу «Академія футболу «Гірник», вчителю фізичного виховання КЗШ №68 Довгому Сергію Йосиповичу за якісну підготовку спортсменів, відданість своїй справі; батькам юних футболістів за підтримку спортивних захоплень своїх дітей. І, звісно, юним футболістам за футбольне свято, яке вони створили!