Виконавчий комітет Саксаганської районної в місті ради Офіційний веб-сайт виконавчого комітету Саксаганської районної в місті ради

Про перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку у виконкомі районної у місті ради

Відповідно до п. 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, щороку в період з 1 жовтня по 31 грудня виконкомом Саксаганської районної у місті ради проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем реєстрації.

Громадянам, які перебувають на квартирному обліку у виконкомі районної у місті ради для щорічної перереєстрації необхідно надати до виконкому Саксаганської районної у місті ради за адресою: вул. Володимира Великого, буд. 32, каб. 408:

- довідку про реєстрацію місця проживання на громадянина та членів його сім’ї, які перебувають на квартирному обліку у виконкомі районної у місті ради;

- довідку про склад сім’ї (для ОСББ, ЖБК);

- копії документів, що посвідчують особу (у тому числі членів сім’ї, які перебувають на квартирному обліку);

- копії документів, що підтверджують наявність пільг;

- інші документи (за наявності).

Громадяни, які тривалий час порушують вищезазначену вимогу чинного законодавства України, та які до 01 січня 2019 року не оновлять облікові дані квартирного обліку, будуть зняті з квартирної черги у виконкомі Саксаганської районної в місті ради, як такі, що не пройшли перереєстрацію громадян, які потребують поліпшення житлових умов.