Виконавчий комітет Саксаганської районної в місті ради Офіційний веб-сайт виконавчого комітету Саксаганської районної в місті ради

Перші районні змагання з техніки велосипедного туризму

27 вересня 2018 року на базі комунального позашкільного навчального закладу «Центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді «Мандрівник» Криворізької міської ради відбулися І районні змагання з техніки велосипедного туризму серед учнівської молоді Саксаганського району, присвячених Всесвітньому Дню туризму та Дню туризму в Україні.

 Захід проводився з метою популяризації та розвитку велосипедного туризму, пропаганди здорового способу життя, вдосконалення спортивної майстерності з техніки велотуризму та визначення найсильніших команд навчальних закладів Саксаганського району. Всі команди отримали дипломи за участь, найкращі - медалі, а переможець – кубок від Кучеренка Олександра Івановича, керівника Центру військово-патріотичного виховання молоді «Вітязь».

У районних змаганнях взяли участь 10 команд (40 учасників) з семи навчальних закладів Саксаганського району (КЗШ №№ 17, 113, КСШ №№ 74, 118, КНВК № 35, КГ № 91, КПНЗ «ЦТКЕУМ «Мандрівник» КМР (команди: «Еверест», «Максимум», «Real Stars» гуртка «Велосипедний туризм»; «Мандрівник СТ» гуртка «Спортивний туризм»). Змагання проходили в особисто-командному заліку. Склад команди: 4 учасники (3 юнака + 1 дівчина) віком 13-16 років.

Відзначено найкращих в особистому заліку серед дівчат на дистанції «Фігурне водіння велосипеда»:

І місце – Сологуб Катерина, «Еверест»;

ІІ місце – Пижик Марія, «Максимум»;

ІІІ місце – Шостак Тетяна, КЗШ № 113.

Серед хлопців на дистанції «Фігурне водіння велосипеда» кращими стали:

І місце – Гмирянський Данило, «Еверест»;

І місце – Школьний Микита, «Максимум»;

ІІ місце – Козубовський Микита, «Максимум»;

ІІІ місце – Лагунов Єгор, «Максимум».

В особистому заліку серед дівчат на дистанції «Велокрос» переможці:

І місце – Пижик Марія, «Максимум»;

ІІ місце – Сологуб Катерина, «Еверест»;

ІІІ місце – Забутна Катерина, «Real Stars».

В особистому заліку серед хлопців на дистанції «Велокрос»:

І місце – Гмирянський Данило, «Еверест»;

ІІ місце – Лагунов Єгор, «Максимум»;

ІІІ місце – Шевченко Богдан, «Мандрівник СТ».

У загальному заліку переможцями визнано:

І місце – команда «Еверест» гуртка «Велосипедний туризм» КПНЗ «ЦТКЕУМ «Мандрівник» КМР;

ІІ місце - команда «Мандрівник СТ» гуртка «Спортивний туризм» КПНЗ «ЦТКЕУМ «Мандрівник» КМР;

ІІІ місце – команда «Максимум» гуртка «Велосипедний туризм» КПНЗ «ЦТКЕУМ «Мандрівник» КМР.

Вітаємо переможців!!!