Виконавчий комітет Саксаганської районної в місті ради Офіційний веб-сайт виконавчого комітету Саксаганської районної в місті ради

До уваги суб’єктів господарювання!

Державна податкова служба України з метою своєчасного інформування платників податків про новації в податковому законодавстві, термінів сплати податків та зборів, та вирішення інших питань, виникаючих у платників податків, 06 листопада 2020 року запровадила електронний сервіс «InfoTAX», який надає платникам податків можливість через месенджери Telegram, Viber та Facebook отримувати актуальну та необхідну інформацію про:

- стан розрахунків з бюджетом;

- реєстраційні та облікові дані;

- про результати обробки документів;

- про строки подання звітності та сплати податків.

Наступний етап сервісу буде запроваджено з січня 2021 року та надаватиме такі можливості:

- передзаповнення звітності для платників єдиного податку;

- перехід до сплати податків у «два кліки»;

- оповіщення про виникнення податкового боргу, а також про можливість виникнення податкового боргу у разі несвоєчасної сплати.

Для доступу до сервісу необхідно у відповідному месенджері (наприклад, Telegram) знайти InfoTAX, в якому перейти за посиланням до Електронного кабінету для ідентифікації та завершення налаштування нового сервісу.

 «InfoTAX» - це продовження розпочатого ДПС курсу на максимально дистанційне спілкування з платниками податків та якісно новий рівень послуг. Комфортність спілкування з податковою службою, швидкість та зручність отримання податкової інформації через «InfoTAX» є не просто черговим кроком ДПС у напрямі цифровізації, а відповіддю на запит платників у мобільності отримання послуг.

Додаткову інформацію розміщено на офіційному вебпорталі ДПС України за посиланням:

https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini/440210.html

 

З метою бути більш обізнаними в новаціях податкового законодавства ДПС України пропонуємо приєднуватись до електронних сервісів Telegram-канал, Facebook Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua та https://www.facebook.com/TaxUkraine/.