Учні КЗШ № 120 - переможці обласних змагань з настільного тенісу

18 жовтня 2018 року на базі КЗШ № 120 (вул. Івана Авраменка, 22а) в спортивному залі з настільного тенісу комунального позашкільного навчального закладу «ДЮСШ № 8» КМР відбулися фінальні змагання першості Дніпропетровської області з настільного тенісу серед учнів закладів загальної середньої освіти за програмою шкільних спортивних ігор «Олімпійські надії», де взяли участь 25 спортсменів з п’яти команд, які представляли м. Кривий Ріг, м. Павлоград, смт. Божедарівка, Магдалинівський та Криничанський райони.

Місто Кривий Ріг представляли учні КЗШ № 120, що стали переможцями міських і стикових обласних змагань. Впродовж трьох годин команди змагалися між собою по круговій системі.

Перше загальнокомандне місце виборола криворізька команда учнів КЗШ № 120 (представник Стоянова Н. М.), друге місце посіла команда Магдалинівського району, третє місце дісталося команді смт. Божедарівка.

Команди призери були нагороджені грамотами.

Поздоровляємо команду КЗШ № 120 – переможців першості Дніпропетровської області з настільного тенісу. Так тримати!