Виконавчий комітет Саксаганської районної в місті ради Офіційний веб-сайт виконавчого комітету Саксаганської районної в місті ради

Районні змагання з футболу «Осінні зірочки» серед учнів закладів освіти 2010 року народження

З метою популяризації та розвитку масового дитячо-юнацького футболу в районі, організації фізкультурно-оздоровчої та виховної роботи в закладах освіти, зміцнення здоров’я дітей та підлітків, залучення їх до регулярних занять футболом, виявлення здібних футболістів, підготовці юних футболістів для подальшої участі в міських і обласних змаганнях «Осінні зірочки», 16 вересня 2020 року на футбольному стадіоні КПНЗ «ДЮСШ №10» КМР, (вул. Бикова 4).) відбулися районні змагання з футболу «Осінні зірочки» серед учнів закладів освіти 2010 р. н. за програмою шкільних спортивних ігор «Олімпійські надії».

В змаганнях взяли участь 60 юних спортсменів з 4 закладів освіти (КЗШ №№ 19, 51, 68, 72. Команди грали за Олімпійською системо.

Перше місце здобула команда юних футболістів КЗШ №72 (тренер Маринич В. Г.), друге місце залишила за собою команда КЗШ №19 (тренер Штамбур О. О.), третє місце посіла команда юних спортсменів КЗШ №68 (тренер Довгий С. Й.).

Команди переможниця та призери районних змагань були нагороджені медалями та грамотами.

Честь Саксаганського району в міських змаганнях з футболу «Осінні зірочки» серед учнів закладів освіти 2010 р. н. буде захищати команда КЗШ № 72.

Тож, у добрий час вам хлопці, примножимо здобутки спортивних висот для нашого району!