Районні юнацькі змагання з баскетболу – підготовка до міського гурівського турніру

Традиційно, в перший місяць зими, в Саксаганському районі з 06 по 14 грудня 2018 року на трьох спортивних базах: КЗШ № 124 (мкр. Гірницький, 33а), КНВК № 35 (вул. Співдружності, 84а) та КЗШ № 21 (вул. Спаська, 8а) відбулися районні змагання з баскетболу серед юнацьких збірних команд учнів закладів загальної середньої освіти 9-11 класів за програмою шкільних спортивних ігор «Олімпійські надії», де взяли участь 180 спортсменів з 15 команд (КЗШ № № 17, 21, 41, 43, 68, 113, 119, 124, КСШ №№ 70, 74, 118, КНВК № 35, КПНЛ, КГ № 91 та КЛІПВФП).

Згідно з положенням змагань, команди були розділені на три групи, переможці групової першості та краща друга команда (КЗШ № 21, КНВК № 35, КЗШ № 124 та КЛІПВФП) на базі КЗШ № 124 13 та 14 грудня 2018 року розіграли між собою чемпіонське звання в Саксаганському районі.

Перше місце здобула збірна команда юних баскетболістів КНВК № 35 (тренер Демченко А. А), друге місце посіла команда КЛІПВФП (тренер Шпильовий  В. В.), третє місце виборола збірна команда КЗШ № 124 (тренер Борбулевич І. В.).

Переможці та призери районних змагань були нагороджені кубками, медалями та грамотами.

На базі команди переможниці районних змагань буде сформовано збірну команду Саксаганського району, яка в лютому місяці 2019 року візьме участь у традиційному міському турнірі пам’яті народного депутата України трьох скликань, почесного громадянина міста Кривого Рогу Гурова Вадима Миколайовича.