13 жовтня 2013 року на базі Криворізької спеціалізованої школи № 74 чітко й організовано проведено районну олімпіаду з історії
13 жовтня 2013 року на базі Криворізької спеціалізованої школи № 74 чітко й організовано проведено районну олімпіаду з історії.
Учасники – 102 учні 8-11 класів. Із них – 37 учнів із закладів нового типу, 65– із загальноосвітніх навчальних закладів.
Вітаємо всіх учнів - учасників олімпіадних змагань та їх учителів.
Особлива подяка та вітання переможцям районної олімпіади з історії:
8 клас:
1. Крутько Дмитру, КЗШ № 113, учитель – Крутько Зоя Василівна
2. Задорожній Дар`ї, КЗШ № 68, учитель – Шломенко Лідія Сергіївна
3. Чубуну Кирилу, КЗШ № 41, учитель – Бондар Валентина Миколаївна
4. Рутвян Кристині, КГ № 91, учитель – Різун Ольга Василівна
5. Солодун Антонініні, КЗШ № 21, учитель - Черних Вадим Володимирович
6. Родіонову Володимиру, КСШ № 74, учитель – Долотій Анна Олександрівна
7. Піддубній Юлії, КНВК № 35, учитель – Качковська Марія Миколаївна
9 клас:
1. Михайлевич Анастасії, КНВК № 35, учитель – Качковська Марія Миколаївна
2. Сахно Дмитру, КЗШ № 41, учитель – Бондар Валентина Миколаївна
3. Дзюба Юліії, КСШ № 74, учитель – Сарана Жанна Миколаївна
4. Бєлих Ларисі, КЗШ № 68, учитель – Білоусова Анастасія Миколаївна
5. Сергєєву Валентину, КЗШ № 113, учитель – Пеннер Олена Володимирівна
10 клас:
1. Сич Катерині, КЗШ № 68, учитель – Шломенко Лідія Сергіївна
2. Яворському Денису, КЗШ № 113, учитель – Крилова Тетяна Вікторівна
3. Бацко Єлизаветі, КСШ № 74, учитель – Сарана Жанна Миколаївна
4. Черняку Владиславу, КВЛ, учитель – Семенюк Дар`я Павлівна
5. Барчан Вікторії, КЗШ № 41, учитель – Терещенко Антоніна Григорівна
6. Юрчечнко Юлії, КЗШ № 31, учитель – Устименко Єлизавета Євгенівна
7. Будовському Ігорю, КЗШ № 21, учитель – Черних Вадим Володимирович
11 клас:
1. Осіповій Аліні, КСШ № 74, учитель – Сарана Жанна Миколаївна
2. Проценко Андрію, КЗШ № 41, учитель – Соколова Наталія Аркадіївна
3. Кисіль Катерині, КЗШ № 68, учитель – Дрезнель Валентина Федорівна