Виконавчий комітет Саксаганської районної в місті ради Офіційний веб-сайт виконавчого комітету Саксаганської районної в місті ради

Спільна нарада керівників закладів освіти та батьківської громадськості Саксаганського району

З 2017 року виконкомом районної у місті ради започатковано проведення районних спільних нарад з керівниками закладів освіти та батьківською громадськістю. Як свідчать відгуки такий формат співпраці на сьогодні є актуальним та дозволяє здійснити кроки щодо забезпечення прозорості ті інформаційної відкритості галузі освіти. На таких нарадах батьківська громадськість отримує актуальну та корисну інформацію.  12 листопада 2020 року з використанням засобів мережі Інтернет проведена така онлайн-нарада з питань реформування освітньої галузі.

На нараді радник  голови районної у місті ради Скляр С. Л. відмітила, що в районі розпочалась робота з формування мережі  комунальних ліцеїв, які будуть надавати профільну середню освіту за академічним спрямуванням, зазначила, що закінчивши 9 класів, школярі мають обрати, як продовжити навчання: академічно, з поглибленим вивченням окремих предметів, щоб згодом продовжити навчання в університеті, чи професійно, коли разом зі здобуттям повної загальної середньої освіти випускник отримує і професійні навички. Про перспективи розвитку мережі закладів загальної середньої освіти доповів начальник відділу освіти виконкому районної у місті ради Іванов А. С. Докладно ознайомитись з  закладами освіти, які у наступному навчальному  році планують набір десятих класів допомогли відеопрезентації Криворізького природничо-наукового ліцею, Криворізьких загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів № 113, 119.

Учасники наради  мали можливість отримати відповіді на питання, що їх цікавили.

Посилання на запис наради буде активним до 16.11.2020, питання, що виникли після наради можна задавати за телефоном відділу освіти 94-82-16 (приймальня) або електронною поштою відділу освіти saksagan_vo@ukr.net.

Тож запрошуємо всіх бажаючих ознайомитись з матеріалами наради за посиланням https://youtu.be/ULw7Cy0cEmk.