Районний турнір з футзалу серед школярів 9-11 класів

За підтримки громадської організації «Асоціація футзалу міста Кривого Рогу» з 09 по 12 жовтня 2018 року в спортивних залах СК ТОВ «Медіком» (вул. Співдружності, 5а) та комунального позашкільного навчального закладу «ДЮСШ № 8» КМР (вул. Волосевича, 1е) відбувся районний турнір з футзалу серед збірних команд учнів закладів загальноосвітньої середньої освіти 9-11 класів за програмою шкільних спортивних ігор «Олімпійські надії».

В змаганнях взяли участь 160 юних спортсменів з 16 закладів освіти: КЗШ №№ 19, 21, 31, 41, 43, 51, 68, 72, 113, 120, 122, КНВК № 35, КСШ № № 70, 74, 118, КЛІПВФП. Згідно з положенням команди були розділено на чотири групи, де суперники грали між собою по коловій системі. Впродовж трьох днів групові змагання відбувалися на базі СК ТОВ «Медіком». Команди переможці групових  змагань КЗШ № 21, КНВК № 35, КЗШ № 120 та КСШ № 74 12 жовтня 2018 року в спортивному залі КПНЗ «ДЮСШ № 8» КМР зустрілися між собою у фіналі.

Перше місце здобула команда юних футболістів КСШ № 74 (тренер Безбожний А. Д.), друге місце залишила за собою команда КЗШ № 120 (тренер Стоянова Н. М.), третє місце посіла команда юних ліцеїстів КНВК № 35 (тренер Земляна Л. В.).

Команди переможниця та призери районних змагань були нагороджені кубками, грамотами та медалями.

Честь Саксаганського району в міських змаганнях з футзалу серед учнів закладів освіти 9-11 класів 16 листопада 2018 року буде захищати команда КСШ № 74.

Тож, у добрий час вам хлопці, примножимо здобутки спортивних висот для нашого району!

Виконком Саксаганської районної у місті ради вдячний за допомогу в організації і проведенні районного турніру з футзалу серед учнів закладів загальної середньої освіти 9-11 класів ГО «Асоціація футзалу міста Кривого Рогу» в особі її президента Гречки Романа Сергійовича та адміністрації КПНЗ «ДЮСШ № 8» КМР в особі директора Заїменко Інни Володимирівни.