Районний турнір з волейболу серед школярів 9-11 класів до Дня захисника України та Дня українського козацтва

Традиційно, другий рік поспіль, 10 та 11 жовтня 2018 року на спортивній базі КЗШ № 19 (вул. Івана Авраменка, 20) відбувся районний турнір з волейболу серед юнацьких і дівочих збірних команд учнів закладів загальної середньої освіти 9-11 класів, присвячений Дню захисника України та українського козацтва, де взяли участь 72 спортсмени з чотирьох юнацьких команд (КЗШ № № 19, 72, КСШ №№ 107, 118) та чотирьох дівочих команд (КЗШ №№ 19, 72, КСШ №№ 107, 118).

Згідно з положенням змагань всі команди грали між собою за круговою системою, де переможець визначався за найбільшою кількістю набраних очок.

В змаганнях серед юнаків перше місце знову вибороли минулорічні чемпіони - команда юних волейболістів з КЗШ № 72 (тренер Балуцький І. П.), друге місце посіла перспективна команда КСШ № 107 (тренер Попіл С. О.), третє місце залишила за собою команда КЗШ № 19 (тренер Штамбур О. О.).

В змаганнях серед дівочих збірних команд перше місце виборола команда господиня турніру КЗШ № 19 (тренер Штамбур О. О.), друге місце посіла команда юних спортсменок КЗШ № 72 (тренер Балуцький І. П.), третє місце здобула команда КСШ № 107 (тренер Попіл С. О.).

Команди переможців і призерів районних змагань були нагороджені кубками та грамотами.

Від депутата Саксаганської районної у місті ради політичної партії Опозиційний блок Резніченка Олексія Сергійовича всі команди призери юнацького та дівочого турніру отримали солодощі у вигляді тортів.

Шановні саксаганці та мешканці міста! Поздоровляємо всіх з наступаючими святами: Днем захисника України та українського козацтва. Бажаємо міцного здоров’я, мирного неба над головою, здобутків, прибутків, успіху та гучних перемог!