Виконавчий комітет Саксаганської районної в місті ради Офіційний веб-сайт виконавчого комітету Саксаганської районної в місті ради

Довідка про склад сім’ї, скасована!

До відділу реєстрації місця проживання громадян щодня звертаються мешканці району за отриманням довідок про склад сім’ї.

Проблема, з якою стикаються громадяни, є типовою і полягає в тому, що діючим законодавством не передбачено надання довідок про склад сім’ї жодним органам чи організаціям.

Міністерство цифрової трансформації ліквідувало довідку про склад сім’ї, що була необхідна для отримання низки державних послуг, що зменшило адміністративне навантаження та спростило отримання шести державних послуг для українців.

Для врегулювання питання на міському рівні, ще 14 вересня  2016 року Виконкомом Криворізької міської ради було прийнято рішення № 402 «Про врегулювання питання щодо видачі довідок про склад сім’ї», яким визначено, що довідки про склад сім'ї (фактичне проживання) надають об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, житлові кооперативи, житлово-будівельні кооперативи, відповідні підприємства (організації), що обслуговують житлові будинки (у тому числі гуртожитки), органи самоорганізації населення за місцем проживання громадян.

Що ж робити, коли необхідно отримати довідку про склад сім’ї?

Можна звернутись до відділу реєстрації місця проживання громадян та отримати довідку про зареєстрованих за адресою осіб.

Така інформація може бути надана безпосередньо власникам, співвласникам за наявності правовстановлюючих документів на житло, але лише про кількість зареєстрованих в приміщенні осіб без зазначення персональних данних, оскільки ці дані входять до складу конфіденційних персональних даних, вільний доступ до яких обмежено чинним законодавством України. Довідки про зареєстрованих осіб із зазначенням прізвищ, імен і по батькові надаються за особистою згодою зареєстрованих осіб на розголошення своїх персональних даних.

Якщо Ви звертаєтеся до виконкому Саксаганської районної у місті ради за отриманням адміністративних або інших публічних послуг, то таку довідку у відділі реєстрації місця проживання брати не потрібно, оскільки вона буде надана без Вашої участі завдяки взаємодії між підрозділами виконкому та доступу до Реєстру територіальної громади міста Кривого Рогу.

 

          Звертаємо увагу, що на період карантину контактний прийом замовників послуг здійснюється виключно за попереднім записом.

Мешканці району мають можливість записатися на прийом до відділу:

-    e-mail: terrstr@srvk.gov.ua;

-    skype: terrstr3@srvk.gov.ua;

-    за телефонами 94-82-15, 097 768 48 83.