Виконавчий комітет Саксаганської районної в місті ради Офіційний веб-сайт виконавчого комітету Саксаганської районної в місті ради

Змагання зі стрітболу до Дня фізичної культури і спорту

09 вересня 2020 року з 13.00, баскетбольний майданчик у сквері «Юність» по вул. Покровська 33 були проведені змагання зі стрітболу серед збірних команди учнів закладів освіти з дотриманням вимог постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів», від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» зі змінами, постанови МОЗ України від 04 серпня 2020 № 47 «Про внесення змін до Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів в деяких закладах фізичної культури та спорту на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)». Суперники визначалися за жеребом, змагання проходили за олімпійською системою. В змаганнях серед хлопців прийняли участь 7 команд, серед дівчат 3 команди.

В поєдинках по справжньому запеклил, але по спортивному дружніх, серед хлопців І місце виборола команда КСШ №118, ІІ місце посіла команда КЗШ № 21, ІІІ місце виборола команда КЗШ № 119.

Серед дівчат команди розіграли призові місця наступним чином: І місце – КЗШ № 21, ІІ місце – КСШ № 118, ІІІ місце – КЗШ № 124.

Переможці та призери були нагороджені грамотами та медалями комітету з фізичної культури та спорту виконкому районної у місті ради.

Вітаємо спортсменів із святом баскетболу, вітаємо із найважливішим спортивним святом – Днем фізичної культури і спорту! Спортивних перемог, духовної рівноваги, великих мрій! Зі святом!