Виконавчий комітет Саксаганської районної в місті ради Офіційний веб-сайт виконавчого комітету Саксаганської районної в місті ради

Інформація для батьків майбутніх першокласників

З 27 квітня до 31 травня 2020 року заклади загальної середньої освіти міста Кривого Рогу розпочинали прийом документів для зарахування дітей до 1-го класу на 2020/2021 навчальний рік. Зарахування учнів до закладів загальної середньої освіти здійснюється відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367.

Ураховуючи, що обмежувальні заходи на період карантину унеможливлюють особисте подання Вами необхідних документів до школи, рекомендуємо скористатися дистанційним засобом подачі заяви для зарахування  дитини до 1 класу обраного закладу зручним для Вас способом.

 І спосібЗареєструватися в системі «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» за посиланням  https://school.isuo.org   та подати заяву і відповідні документи (Інструкція для батьків. Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти).

Інформацію щодо електронної адреси, назви закладу та території обслуговування закладу загальної середньої освіти можна отримати на офіційному сайті школи або сайті ІСУО (https://dp.isuo.org

 ІІ спосібВідправити на електронну адресу закладу такі скановані копії документів:

  • заяву одного з батьків дитини;
  • свідоцтво про народження дитини;
  • медичну довідку за формою первинної облікової документації  № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089 (за можливістю або після завершення карантину);
  • документ, що підтверджує право на першочергове зарахування дитини (довідка про місце реєстрації дитини або одного з її батьків або інший документ, що підтверджує проживання на території обслуговування закладу освіти), за вашим бажанням.

          Звертаємо увагу! За повноту і достовірність усієї інформації та усіх документів, що подаються до закладу освіти, відповідає (згідно з вимогами законодавства) особа, яка їх подає.