Районні змагання з футболу «Шкіряний м’яч» серед учнів закладів освіти 2008 року народження

З метою популяризації та розвитку масового дитячо-юнацького футболу в районі, організації фізкультурно-оздоровчої та виховної роботи в закладах освіти, зміцнення здоров’я дітей та підлітків, залучення їх до регулярних занять футболом, виявлення здібних футболістів, підготовці юних футболістів для подальшої участі в міських і обласних змаганнях на призи клубу «Шкіряний м’яч», 23 та 26 вересня 2019 року на спортивних майданчиках КЗШ №19 (вул. Івана Авраменка, 20), КЗШ №41(вул. Співдружності, 44а) відбулися районні змагання з футболу «Шкіряний м’яч» серед учнів закладів освіти 2008 р. н. за програмою шкільних спортивних ігор «Олімпійські надії».

В змаганнях взяли участь 196 юних спортсменів з 14 закладів освіти (КЗШ №№ 14, 17, 19, 72, 120, 122, 41, 68, КСШ №№ 70, 107, 74, 118, КГ № 91, КНВК №35.). Команди грали в двох групах за Олімпійською системою на вибування.

Перше місце здобула команда юних футболістів КЗШ №41 (тренер Покрашенко О. І.), друге місце залишила за собою команда КЗШ №72 (тренер Маринич В. Г.), третє місце посіла команда юних спортсменів КЗШ №19 (тренер Штамбур О. О.)

Команди переможниця та призери районних змагань були нагороджені кубками, медалями та грамотами.

Честь Саксаганського району в міських змаганнях з футболу «Шкіряний м’яч»  серед учнів закладів освіти 2008 р. н. буде захищати команда КЗШ № 41.

Тож, у добрий час вам хлопці, примножимо здобутки спортивних висот для нашого району!