Виконавчий комітет Саксаганської районної в місті ради Офіційний веб-сайт виконавчого комітету Саксаганської районної в місті ради

Звернення

Довідка: Звернення


Який порядок подачі звернень?

Для подачі звернень Вам необхідно зареєструватися на сайті, заповнити поля та сформулювати питання на сторінці "Зворотній зв'язок". Ваше питання буде поставлено в чергу, про хід його розглядання Ви зможете дізнатись у персональному кабінеті користувача. Відповідь прийде Вам на пошту та в кабінет користувача.Я бажаю задати питання голові Саксаганської районної у місті ради

Зайдіть на сторінку голови Саксаганської районної у місті ради та оберіть питання, за яким Ви бажаєте звернутись.Я бажаю подати звернення до відділу чи управління виконкому

Оберіть відділ та скористайтесь одним з посилань у інформаційному блоці "Звертатись по наступним питанням". Перейдіть по посиланню та заповніть формуляр зворотнього зв’язку.

 

У чому різниця між зверненням та запитом на громадянина інформацію?

Такі форми правовідносин в інформаційній сфері, як звернення громадянина та запит на інформацію різняться за правовими підставами.

Звернення громадян є викладені в письмовій або усній формі пропозиції (зауваження), заяви (клопотання) і скарги (ст. 3 Закону України «Про звернення громадян»).

Запит на інформацію – це прохання особи до розпорядника інформації надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні (частина перша статті 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації»).

Різниця між зверненням громадянина й запитом на інформацію полягає передусім в проханні автора документа. Єдиною метою запиту на інформацію є прохання надати існуючу   розпорядника інформацію або копію документа, які знаходяться у володінні розпорядника. Тобто здійснюється рух інформації від розпорядника до запитувача.

Варто зауважити, що різняться також строки розгляду даних документів, так, зокрема, запити на інформацію розглядаються у термін 5 робочих днів, а звернення громадян у 15- денний термін (термін може бути продовжено, але не більше 45 днів).

За результатами роботи з початку року у виконкомі Саксаганської районної у місті ради забезпечено розгляд 2223 звернень громадян, а також опрацьовано та надано відповіді на 30 запитів на інформацію, з яких 14 по суті є зверненнями громадян.

Якщо Ви бажаєте отримати офіційну відповідь на Ваше звернення або інформаційний запит, Ви маєте надіслати листа у письмовій формі або подати його через приймальню громадян виконкому Саксаганської районної у місті ради за адресою: вул. Володимира Великого, 32Графік прийому депутатів

Дізнайтеся на сторінці "Прийом громадян депутатами"