Виконавчий комітет Саксаганської районної в місті ради Офіційний веб-сайт виконавчого комітету Саксаганської районної в місті ради

У Саксаганському районі готуються до відзначення Дня партизанської слави

22 вересня в Україні відзначається День партизансь-кої слави. Ця пам’ятна дата була встановлена Указом Президента № 1020/2001 від 30.10.2001 з метою всенародного вшануван-ня подвигу партизанів і підпільників – всіх тих, хто у жорстокий  воєнний час самовід-дано боровся з фашистами в глибокому тилу ворога, не шкодуючи власного життя. 

У Саксаганському районі 22 вересня 2017 року о 10. 00 відбудеться мітинг «Героїчне Криворіжжя» біля братської могили 272 радянських воїнів, які загинули при визволенні м. Кривого Рогу 22 лютого 1944 р. та 7 комсомольців-підпільників, розстріляних у вересні 1943 р. (пр. Героїв-підпільників, 54а).

Також, з метою виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до власної історії, упродовж вересня у закладах освіти району відбудуться тематичні уроки, лекції та бесіди, присвячені темі підпільно-партизанського руху в Україні та, зокрема, на Криворіжжі. Крім того, у районі буде проведено впорядкування братських могил уславлених представників партизанського руху, пам’ятних знаків та інших місць, пов’язаних з історією підпільно-партизанського руху.