Виконавчий комітет Саксаганської районної в місті ради Офіційний веб-сайт виконавчого комітету Саксаганської районної в місті ради

Як отримати послуги з реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання

Яка процедура реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання в Україні? Які правила прописки/виписки дітей і дорослих у 2018 році? Які документи потрібні для оформлення прописки? Скільки коштує зареєструватися за новою адресою? На ці та багато інших питань, що виникають при зміні місця проживання, можна отримати відповіді, звернувшись до відділу реєстрації місця проживання громадян виконкому Саксаганської районної у місті ради.

Звернутися до відділу з питань реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання, або отримання довідки про місце реєстрації особи можливо різними способами, враховуючи життєві ситуації. Портал державних послуг iGov (https://igov.org.ua/) надає можливість самостійно обрати день та час звернення з попередньою перевіркою документів.  Для отримання консультації можна звернутись до нас засобами електронної пошти (terrstr@srvk.gov.ua) або за допомогою Skype (terrstr3@srvk.gov.ua). Якщо бажаєте спілкуватись з нами особисто, є можливість переглянути навантаженість відділу по дням тижня і годинам протягом дня на офіційному сайті виконкому Саксаганської районної у місті ради (http://srvk.gov.ua), та обрати комфортний для себе час звернення.

Центр адміністративних послуг «Віза» та його територіальні підрозділи (адреси та режим роботи можна дізнатися на сайті виконкому Криворізької міської ради http://kr.gov.ua) надають послуги одним пакетом щодо оформлення документів за життєвими ситуаціями: «Народження дитини», «Документи багатодітної родини», «Втрата близької людини», «Зміна місця проживання» та щодо оформлення документів спадкоємця.

Для зручності людей з особливими потребами є можливість отримати адміністративні та інші публічні послуги без жодного візиту до органів влади, завдяки здійсненню виїзного обслуговування із застосуванням спеціального обладнання – мобільного кейсу. Скористатися цією послугою можуть такі категорії городян: особи з інвалідністю внаслідок війни; особи з інвалідністю І, ІІ групи, діти з інвалідністю; учасники бойових дій; учасники війни; Герої України; Герої Соціалістичної Праці; громадяни, які досягли 80-річного віку; особи, які тимчасово втратили можливість самостійного пересування, на підставі їх звернення.