Районні змагання з шашок «Чудо-шашки» серед школярів

За для популяризації та розвитку в районі розумових видів спорту, пропаганди здорового способу життя, активізації фізкультурно-спортивної роботи зі школярами, а також виявлення обдарованих особистостей, 01 лютого 2018 року на базі КСШ № 107 (вул. Катеринівська, 11) відбулися районні змагання з шашок «Чудо шашки» серед збірних команд учнів закладів освіти  2004 року народження та молодших за програмою шкільних спортивних ігор «Олімпійські надії», в яких взяли участь 90 юних спортсменів з 18 закладів освіти (КЗШ №№ 17, 19, 21, 41, 43, 51, 58, 68, 72, 113, 122, КСШ №№ 70, 74, 107, 118, КГ № 91, КПНЛ, КНВК № 35).

Перше місце здобула команда юних шашистів КЗШ № 113 (тренер Богдашкін В. О.), друге місце дісталося справним учням КЗШ № 21 (тренер Буйна Л. Ю.), третє місце, з невеликим відставанням, посіла команда  перспективних спортсменів з КЗШ № 68 (тренер Азаркіна Л. П.).

Переможці та призери районних змагань були нагороджені кубками, грамотами та медалями.

Команда переможниця районних змагань 10 лютого  2018  року  з 10.00 на базі комунального позашкільного навчального закладу «ДЮСШ № 9» КМР буде представляти Саксаганський район у міських змаганнях.

Тож, у добрий час вам, чемпіони, примножимо разом здобутки спортивних висот до скарбнички нашого району від районних змагань до Всеукраїнських!