Виконавчий комітет Саксаганської районної в місті ради Офіційний веб-сайт виконавчого комітету Саксаганської районної в місті ради

Новорічні святкові заходи для вихованців ДЮСШ № 10

Напередодні новорічних і різдвяних свят життя громади району та міста в цілому потерпає в приємних турботах та очікувані чудернацьких казкових подій і подарунків. Після відкриття Головної районної ялинки біля виконкому Саксаганської районної у місті ради, естафету святкових заходів підхопили спортивні заклади району всіх форм власності.

З метою змістовного дозвілля та зайнятості дітей, підлітків і молоді в зимовий канікулярний період, 03 січня 2018 року у спільній співпраці адміністрацій комунального позашкільного навчального закладу «ДЮСШ № 10» КМР та МКЗ «ПК «Мистецький» для 200 вихованців спортивних відділень та їх батьків в приміщенні палацу культури (вул. Бикова, 2) відбувся новорічний спортивно-розважальний захід «Пес у чоботях». Дітей чекала незвичайна пригода за участю казкових героїв з конкурсами, естафетами, танцями та співами, по закінчені якої всі діти отримали в подарунок новорічну казкову виставу та солодощі.

Приєднуємося до поздоровлень з наступаючим різдвяним святом. Хай новий 2018 рік стане для всіх спортсменів України вдалим на здобуття перемог. Миру, добробуту та достатку! Зі святом!