Виконавчий комітет Саксаганської районної в місті ради Офіційний веб-сайт виконавчого комітету Саксаганської районної в місті ради

Про повідомну реєстрацію колективних договорів підприємств, установ та організацій Саксаганського району протягом ІІ кварталу 2018 року

Колективним договором регулються трудові відносини та соціально-економічні інтереси працівників і роботодавців. Колективний договір укладається на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності і господарювання, які використовують найману працю і мають право юридичної особи.

Управлінням праці та соціального захисту населення виконкому районної у місті ради протягом ІІ кварталу 2018 року зареєстровано колективні договори наступних підприємств, установ та організацій району:

- КПНЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа № 8» КМР;

- КУ «Центр соціальної реабілітації дітей з інвалідністю» КМР;

- «Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 118» КМР;

- Дочірнє підприємство Дніпропетровської обласної спілки споживчих товариств «Ринок Ювілейний» в Саксаганському районі м. Кривий  Ріг.

До відома роботодавців та профспілок (представників трудових колективів) Саксаганського району!

Запрошуємо Вас до управління праці та соціального захисту населення виконкому Саксаганської районної у місті ради за адресою: вул. Софії  Перовської, 16а, телефон для довідок 405-72-82, для надання методично-консультативної допомоги щодо укладення колективного договору, внесення змін та доповнень до нього, здійснення повідомної реєстрації.