Популяризація стрітболу серед молоді району

З метою залучення учнівської молоді до занять фізичною культурою і спортом, популяризації стрітболу, як різновиду баскетболу серед молоді району та пропаганди здорового способу життя, 27 лютого 2014 року в спортивному залі КЗШ № 21 відбулися перші районні змагання зі стрітболу за програмою шкільної спартакіади «Олімпійські надії» серед юнаків і дівчат шкільного віку, присвячені 82-й річниці заснування Дніпропетровської області, в яких взяли участь 72 учня з 18 команд (КЗШ № № 11, 17, 21, 41, 43, 68, 72, 119, 122, 124, КСШ № № 70, 74, 118, КНВК №35, КГ№ 91, КПНЛ).

Змагання проходили за Олімпійською системою на вибування де всі  учасники за жеребом отримали собі суперників. Серед дівочих команд перше місце виборола команда КЗШ № 21 (тренер Токарчук Ю. Т.), друге місце посіла команда КЗШ № 124 (тренер Борбулевич І. В.).

Серед юнацьких збірних команд перемогу святкували вихованці КЗШ № 21 (тренер Токарчук Ю. Т.), друге місце дісталося юнакам КЗШ № 124 (тренер Борбулевич І. В.), третє місце посіла команда учнів КЗШ № 41 (тренер Зубенко А. Н. )

Переможці та призери районних змагань були нагороджені кубками, грамотами та медалями.

3 12 березня 2014 року на базі КЗШ № 21 відбудеться міській турнір зі стрітболу серед дівочих і юнацьких збірних команд закладів освіти, на якому представляти Саксаганський район будуть вихованці КЗШ № 21.