Районні юнацькі змагання з баскетболу – старт до гурівського турніру

З метою популяризації та розвитку юнацького баскетболу в районі, зміцнення здоров’я учнів шляхом залучення їх до регулярних занять ігровими видами спорту, виявлення здібних спортсменів та їх підготовці для подальшої участі в міських і обласних змаганнях, з 24 по 28 листопада 2014 року на базі КЗШ  №  124  (мкр. Гірницький, 33а), КЗШ № 14  (вул. Мелешкіна, 34а), КЗШ № 21 (вул. Спаська, 8а), КНВК № 35 (вул. Співдружності, 44а) відбулися районні змагання з баскетболу серед юнацьких збірних команд учнів закладів освіти за програмою шкільних спортивних ігор «Олімпійські надії».

В змаганнях взяли участь 192 спортсмени з 16 команд (КЗШ № № 14, 17, 21, 41, 43, 58, 68, 119, 124, КСШ №№ 70, 74, 118, КНВК № 35, КГ № 91, КПНЛ та КЛПВФП). Команди були розділені на чотири групи, переможці в яких грали між собою за право володіти кубком Саксаганського району.

Перше місце здобула збірна команда юних баскетболістів КЗШ № 21 (тренер Токарчук Ю. Т.), друге місце посіла команда КЗШ № 124 (тренер Борбулевич І. В.), третє місце виборола збірна команда КЛПВФП (тренер Шпильовий В.В.).

Переможці та призери районних змагань були нагороджені кубками та грамотами.

На базі команди переможниці турніру буде сформовано збірну команду Саксаганського району, яка в лютому місяці 2015 року візьме участь у традиційних міських змаганнях з баскетболу на Кубок народного депутата України 3-х скликань, почесного громадянина міста Кривого Рогу Гурова В. М.