Районні змагання з волейболу серед учнів закладів освіти 2001 року народження та молодших

З метою популяризації та розвитку юнацького та дівочого волейболу в районі, зміцнення здоров’я учнів шляхом залучення їх до регулярних занять ігровими видами спорту, виявлення здібних спортсменів та їх підготовці для подальшої участі в міських і обласних змаганнях, з 13 по 21 березня 2017 року в спортивних залах КЗШ № 113 (вул. Курчатова, 39а), КПНЛ (вул. Мелешкіна, 32а), КЗШ № 41 (вул. Співдружності, 44а) та КСШ № 74 (мкр. Ювілейний, 1а) відбулися районні змагання з волейболу серед юнацьких і дівочих збірних команд учнів закладів освіти 2001 року народження та молодших за програмою шкільних спортивних ігор «Олімпійські надії», в яких взяли участь 100 спортсменів з 11 юнацьких команд (КЗШ № № 31, 41, 43, 58, 68, 113, 122, КПНЛ, КСШ №№ 74, 118, КГ № 91) та 90 спортсменка з 10 дівочих команд (КЗШ №№ 41, 58, 68, 72, 113, КСШ №№ 74, 107, 118, КПНЛ, КНВК № 35).

Згідно з положенням змагань, команди за жеребом були розділені на групи, з яких до півфіналу виходили по дві команди.

За результатами фінальних двобоїв серед юнаків перше місце виборола команда спритних волейболістів КЗШ № 41 (тренер Зубенко А. М.), друге місце посіла команда юних спортсменів КПНЛ (тренер Козлов В. В.), третє місце залишила за собою збірна команда КСШ № 74 (тренер Безбожний А. Д.).

Серед дівочих збірних команд перше місце виборола наполеглива команда КСШ № 74 (тренер Буяновська Р. О.), друге місце посіла команда відкриття районного турніру КНВК № 35 (тренер Марчук С. А.), третє місце здобула команда КЗШ № 113 (тренер Жадько Є. С.).

Команди переможців і призерів районних змагань були нагороджені грамотами комітету з фізичної культури та спорту виконкому районної у місті ради та подарунками (волейбольні м’ячі та торти) від депутата Дніпропетровської обласної ради Політичної партії «Опозиційний блок» Доценка Ігоря Івановича.

З 16 по 23 жовтня 2017 року команди-переможці районних змагань будуть захищати кольори Саксаганського району у міських змагань. Тож, побажаємо їм успіху та гучної перемоги!