Виконавчий комітет Саксаганської районної в місті ради Офіційний веб-сайт виконавчого комітету Саксаганської районної в місті ради

Інформаційне повідомлення щодо проведення громадських слухань

Виконком Саксаганської районної у місті ради повідомляє.

З метою увічнення пам’яті одного з засновників української державності, правителя і хрестителя Київської Русі – святого рівноапостольного князя Володимира Великого та у зв’язку із запланованим установленням у Саксаганському районі пам’ятника цій видатній особі, присвяченим до 1030-ої річниці знаменної для України події – Хрещення Київської Русі-України, а також з метою усунення дублювання у назвах об’єктів топоніміки м. Кривого Рогу, відповідно до розпорядження голови Саксаганської районної у місті ради від 13 червня 2018 року № 161-р «Про проведення районних громадських слухань з питання перейменування площі Олександра Поля у Саксаганському районі» 22 серпня 2018 року о 10. 00 (реєстрація учасників о 09. 30) у виконкомі Саксаганської районної у місті ради (вул. Володимира Великого, 32) відбудуться районні громадські слухання з питання перейменування площі Олександра Поля.

Пропозиції та зауваження можна надсилати у письмовому та електронному вигляді за визначеною формою не менш як протягом 30 днів з дати опублікування даного повідомлення на юридичну адресу виконкому районної у місті ради: 50071, м. Кривий Ріг, вул. Володимира Великого, 32; e-mail: srvk@srvk.gov.ua.

Відповідальна особа за підготовку та проведення громадських слухань: керуюча справами виконкому районної у місті ради Дуванова О. М.

Телефон для довідок: 94 82 17, 405 59 09.

 

Історична довідка