Виконавчий комітет Саксаганської районної в місті ради Офіційний вебсайт виконавчого комітету Саксаганської районної в місті ради

Районні змагання з волейболу серед учнів закладів освіти 9-11 класів до Дня захисника України та Дня українського козацтва

З метою популяризації та розвитку юнацького та дівочого волейболу в районі, зміцнення здоров’я учнів шляхом залучення їх до регулярних занять ігровими видами спорту, виявлення здібних спортсменів, до Дня захисника України та Дня українського козацтва, 11 та 12 жовтня 2017 року в спортивному залі КЗШ № 19 (вул. Івана Авраменка, 20) відбулися районні змагання з волейболу серед юнацьких і дівочих збірних команд учнів закладів освіти 9-11 класів за програмою шкільних спортивних ігор «Олімпійські надії», в яких взяли участь 72 спортсмени з 4 юнацьких команд (КЗШ № № 19, 72, КСШ №№ 107, КГ № 91) та 4 дівочих команд (КЗШ №№ 19, 72, 119, КСШ № 107).

Згідно положення змагань, команди за жеребом грали по колу між собою. За результатами фінальних двобоїв серед юнаків перше місце виборола команда спритних волейболістів КЗШ № 72 (тренер Балуцький І. П.), друге місце посіла команда юних спортсменів КЗШ № 19 (тренер Штамбур О. О.), третє місце залишила за собою перспективна збірна команда КСШ № 107 (тренер Попіл С. О.). Серед дівочих збірних команд перше місце виборола команда відкриття районного турніру КСШ № 107 (тренер Попіл С. О.), друге місце посіла команда юних спортсменок КЗШ № 19 (тренер Штамбур О. О.), третє місце здобула команда КЗШ № 119 (тренер Півненко А. С.).

Команди переможців і призерів районних змагань були нагороджені кубками та грамотами.

Тож, поздоровляємо всіх з наступаючими святами: Днем захисника України та українського козацтва. Бажаємо всім успіху та гучних перемог!