КСШ № 74 - районна кузня волейболістів

З метою популяризації та розвитку юнацького волейболу в районі, зміцнення здоров’я учнів шляхом залучення їх до регулярних занять ігровими видами спорту, виявлення здібних спортсменів та їх підготовці для подальшої участі в міських і обласних змаганнях, з 08 по 12 грудня 2014 року в спортивних залах КЗШ № 113 (вул. Курчатова, 39а), КПНЛ (вул. Мелешкіна, 32а) та КСШ № 74 (мкр. Ювілейний, 1а) відбулися районні змагання з волейболу серед юнацьких збірних команд учнів закладів освіти за програмою шкільних спортивних ігор «Олімпійські надії».

В змаганнях взяли участь 117 спортсменів з 13 команд (КЗШ № № 11, 17, 41, 43, 68, 113, КНВК № 35, КПНЛ, КСШ №№ 70, 74, 107, 118, КЛПВФП). Другий рік поспіль перше місце виборола команда спритних волейболістів КСШ № 74 (тренер Безбожний А. Д.), друге місце посіла команда юних спортсменів КЗШ № 113 (тренер Богдашкін В. О.), третє місце залишила за собою збірна команда КЗШ № 41 (тренер Зубенко А. М.).

Команди переможців і призерів районних змагань були нагороджені кубками та грамотами.

Команда-переможець районних змагань у наступному році буде захищати кольори Саксаганського району у міських змаганнях.

Часу на підготовку вистачає. Тож, у добрий час вам хлопці, зичимо відстояти статус переможців міських змагань.