Районний дівочий волейбол – старт у 2015 рік

З метою популяризації та розвитку дівочого волейболу в районі, зміцнення здоров’я учнів шляхом залучення їх до регулярних занять ігровими видами спорту, виявлення здібних спортсменок та їх підготовці для подальшої участі в міських і обласних змаганнях, з 08 по 11 грудня 2014 року в спортивних залах КЗШ № 113 (вул. Курчатова, 39а), КПНЛ (вул. Мелешкіна, 32а) та КСШ № 74 (мкр. Ювілейний, 1а) відбулися районні змагання з волейболу серед дівочих збірних команд учнів закладів освіти за програмою шкільних спортивних ігор «Олімпійські надії».

В змаганнях взяли участь 108 спортсменок з 12 команд (КЗШ № № 11, 14, 21, 41, 43, 72, 113, КНВК № 35, КПНЛ, КСШ №№ 74, 107). Другий рік поспіль перше місце виборола команда юних волейболісток КСШ № 74 (тренер Коноваленко А. В.), друге місце посіла команда юних спортсменок КЗШ № 113 (тренер Жадько Є. С.), третє місце виборола збірна команда КЗШ № 21 (тренер Буйна Л. Ю.).

Команди переможців і призерів районних змагань були нагороджені кубками та грамотами.

Команда-переможниця районних змагань у наступному році буде захищати кольори Саксаганського району у міських змаганнях.

Тож, у добрий час вам дівчата, від малих районних нагород до Олімпійських висот!