Виконавчий комітет Саксаганської районної в місті ради Офіційний веб-сайт виконавчого комітету Саксаганської районної в місті ради

У Саксаганському районі пройде IV Криворізький Дерев’яний фестиваль

23 серпня о 10. 00 у парку Саксаганському відбудеться урочисте відкриття IV Криворізького Дерев’яного фестивалю.

Метою проведення цього традиційного еко-фестивалю, що вже так полюбився мешканцям району та міста, є привернення уваги громадськості до екологічних проблем регіону та пошук шляхів для їх вирішення. Під час проведення заходу кожен зможе переконатися в тому, що екологія – це не лише чисте повітря та вода, а ще здорова їжа, активний відпочинок та, звісно ж, культура поведінки й висока екологічна свідомість.

Особливістю даного заходу є цікавий формат активного та пізнавального відпочинку на лоні природи для відвідувачів будь-якого віку. У рамках фестивалю пройдуть численні екологічні конкурси та вікторини з цікавими подарунками, рухливі ігри, спортивні змагання, а також майстер-класи та безліч виставок-ярмарків декоративно-вжиткових, мистецьких  і скульптурних виробів з дерева. А ще можна відвідати яскраві фотозони з ландшафтними інсталяціями та тематичні арт-куточки, стати учасником благодійної акції «Чисте місто» та продегустувати смачнючий куліш на зеленій галявині парку просто неба. Ну і звісно ж, на всіх гостей фестивалю чекає незабутня концертно-розважальна програма від кращих творчих колективів району.

Впродовж всього дня в парку Саксаганському працюють дитячі атракціони, кафе під відкритим небом та веселі аніматори.

Криворізький Дерев’яний фестиваль – це простір для живого спілкування, корисного відпочинку та позитивного настрою. Не пропустіть найвеселіше свято осені  та приходьте всією родиною до парку Саксаганського!